Атлас
Що таке атласна тканина? Керівництво за типами, характеристиками та використанням атласу
2022-11-01
Чарльз Харбисон
Чарльз Харбісон повернеться у 2023 році
2022-11-01
Показати все

Як зняти свої розміри і визначити форму тіла

Размер

Знайти свої розміри і типи телосложений корисні при покупці одягу, замовлення одягу в Інтернеті або підборі наряду на замовлення.

Як зняти розміри з тіла

Щоб визначити параметри тіла, вам знадобиться гнучка вимірювальна стрічка. Якщо у вас немає гнучкої вимірювальної стрічки, ви можете використовувати шматок мотузки та рулетку чи лінійку.

  1. Як виміряти бюст або груди: Виміряйте свій бюст/груди, обернувши стрічку навколо спини в найширшій частині бюста/грудної клітини. Стрічка має бути паралельна підлозі. Якщо у вас є друг, готовий допомогти вам, підніміть руки, доки він знімає мірки.
  2. Як виміряти талію: Ваша природна талія не обов’язково знаходиться там, де штани прилягають до талії: це найвужча частина живота, вище за пупок і нижче грудної клітки. Щоб виміряти талію, оберніть стрічку навколо цієї частини тулуба, тримаючи стрічку паралельно до підлоги.
  3. Як виміряти стегна. Щоб виміряти стегна, оберніть вимірювальну стрічку навколо найширшої частини стегон (зазвичай це не відповідає верхній частині тазової кістки), утримуючи стрічку рівно і паралельно до підлозі.
  4. Як виміряти плечі: Щоб виміряти плечі, попросіть друга допомогти. Встаньте прямо та розслабте плечі. Нехай ваш друг встане позаду вас і виміряє ваші плечі між крапками прямо над пахвами.
  5. Як виміряти внутрішній шов: внутрішній шов – це довжина між верхньою частиною внутрішньої поверхні стегна і нижньою частиною кісточки. Цей вимір більше пов’язаний з вашими брюками, ніж вашим тілом, тому візьміть улюблену пару штанів і виміряйте відстань від промежини до краю.

Як визначити форму свого тіла: 5 поширених типів статури

Описуючи своє тіло як форму – якою б недосконалою метафорою це не було – ви можете навчитися одягатися відповідно до вашого типу статури. Деякі широкі категорії для опису різних форм тіла включають:

  1. Форма «пісочний годинник». Якщо у вас фігура «пісочний годинник», у вас чітко виражена талія та приблизно однакові розміри грудей та стегон.
  2. Форма перекинутого трикутника. Якщо у вас фігура типу перевернутий трикутник, у вас широкі плечі та верхня частина тіла ширша за нижню.
  3. Форма “яблуко”. Якщо у вас форма тіла «яблуко», ваше погруддя та/або талія ширше, ніж стегна і нижня половина тіла.
  4. Груша. Якщо у вас грушоподібна форма тіла, стегна – найширша частина вашого тіла.
  5. Прямокутна форма. Якщо у вас прямокутна форма тіла, ширина грудей та/або талії приблизно дорівнює ширині стегон.

Залишити відповідь