Размер
Як зняти свої розміри і визначити форму тіла
2022-11-01
Вязанная шапка
Як носити в’язану шапку: 5 порад за стилем
2022-11-02
Показати все

Чарльз Харбісон повернеться у 2023 році

Чарльз Харбисон

Якщо ви знаєтеся на моді, то, мабуть, чули ім’я Чарльз Харбісон, дизайнер, від якого люди не очікували повернення після його провалу в 2016 році. Тепер він готовий перезапустити свою нову колекцію на Resort 2023 року.

Самотній після провалу

Перш ніж Чарльзу Харбісону довелося призупинити свою роботу через особисті та професійні втрати, його бренд процвітав.

  • Харбісон представив світові свій бренд у 2013 році, і люди закохалися у нього. Фактично, його знання візерунків та кольорів, як архітектора до того, як він став дизайнером, приваблювало все більше людей.
  • Проте 2016 рік виявився одним із найгірших у його житті. Він втратив бабусю та зіткнувся з професійними проблемами. Саме тоді він зрозумів, що йому потрібно зробити перерву, бо його думки були не там.

Вихідний Чарльз Харбісон

Харбісон вирішив вилетіти в Лос-Анджелес, щоб знайти баланс між роботою та особистим життям. Він ніколи повністю не припиняв роботу, але не міг вигадати колекцію, яка б вразила людей. У вільний час Харбісон перейшов до роботи з клієнтами та створив одяг для Ави ДюВерней. У цей час він також працював з Ніколасом та Cult Gaia.

Возвращение

Чарльз Харбісон колекція

Це не вперше, коли Harbison випускає колекцію після перерви. У 2021 році він створив колекцію для Banana Republic у співпраці з Harlem Fashion Row. Але виграти місце з Resort 2023 – це безперечно те, чого чекав світ. Ця колекція не тільки про геометрію та кольори, але й для різних типів статури та ідентичності. Він подбав про те, щоб його одяг був доступний у розмірах від 0 до 22. Крім того, кожен шматок використовуваної сировини є екологічно чистим. Перероблений поліестер, вінтажний текстиль, органічна бавовна та віскоза Lenzing Ecovero говорять самі за себе.

Особливості колекції Resort 2023

Особливості колекції Resort 2023

Основні моменти його колекції включають:

  • сукні з джерсі з правильною кількістю спортивності та драматизму;
  • топи з каптуром;
  • широкі джинси з паєтками та лініями спортивних штанів з боків

Крім того, оперний плащ блакитного відтінку зі сферичними та об’ємними рукавами чудово поєднується з яскраво-синьою сукнею в підлогу. Завершує образ чорно-білий бюст із блискітками на одній стороні. Харбісон хоче, щоб його одяг підкреслював найкращі і найкумедніші сторони людини, яка її носить.

Залишити відповідь