Саме білий і ніякий інший
2013-02-05
Які джинси підійдуть для жінок із формою тіла типу яблуко
2013-03-01
Показати все

Які джинси підійдуть для грушоподібної форми жіночого тіла

На сьогоднішній день фахівці виділяють 12 основних типів форми жіночого тіла. І звичайно для кожної форми тіла можуть підійти різні типи джинсів. Цим матеріалом ми розпочинаємо серію статей присвячених правильному підбору джинсів для жінок. Отже, перший тип форми жіночого тіла це грушоподібний, який у свою чергу ділиться на три види: «Дзвон», «Кегля» та «Груша».

Перейти до розділу

«Дзвон»

Цей тип тіла відрізняється достатнім об’ємом сідниць і завидно довгими худими ногами. Якщо це стосується вас, то ви викликаєте заздрість своєю сексуальною привабливістю у багатьох жінок по всьому світу. Однак вам може бути важко знайти джинси, які підкреслюватимуть форму ваших сідниць, контури талії і при цьому будуть досить довгими.

Знаменитості з такою формою тіла: Бейонсе, Мішель Обама, Rihanna, Елісон Ханніган.

Бейонсе

Поради для пошуку:

 • Вибирайте широку штанину – це дозволить збалансувати диспропорції між худими ногами та вашою попкою.
 • Низька посадка джинсів додасть довжини тулубу та збалансує форми вашого тіла.
 • Шукайте джинси зі вставками в області стегон, це дозволить вам додати один-два розміри в стегнах і при цьому ваша талія не губиться, утворюючи так званий “розрив талії”.
 • Шукайте штани з подовженим внутрішнім кроковим швом.

«Кегля»

Про всяк випадок повідомимо, що кегля це та річ, яку збивають кулею в боулінгу. За формою цей тип дуже схожий на грушу, але при цьому жінки з цим типом тіла вищі. Кегля є однією з найпоширеніших форм для Східної Європи чи Східної Азії. Хорошою новиною є те, що для вас досить легко підібрати джинси.

Знаменитості з такою формою тіла: Тейлор Свіфт, Кейт Міддлтон, Холлі Беррі, Рейчел Білсон, Наталі Портман.

Холлі Беррі

Поради для пошуку:

 • Ви з легкістю можете купувати джинси з кишенями прикрашеними кристалами, товстими швами, заклепками тощо. Все, що додає інтересу до швів і зробить вас більш сексуально привабливими.
 • Вибирайте джинси із широкими стегнами.
 • Еластична тканина набагато краще підійде для вас, ніж жорсткі матеріали. Адже вам не потрібно нічого стискати в ділянці стегон і при цьому вам зручно буде сидіти, без дискомфорту в ділянці колін.
 • Беріть джинси із високою посадкою. Так як у вас довга талія, вони зроблять ваші ноги більш красивими та довгими. Однак джинси, що дуже високо сидять, можуть викликати зворотний ефект.
 • Не вибирайте надто вузькі джинси. У той час як маленькі жінки з цією формою тіла можуть чудово виглядати в них, більшість з вас не почуватимуться комфортно у таких джинсах. Дуже високий дівчата можуть виглядати як чаплі, що не дуже красиво.

«Груша»

Якщо у вас ширші стегна і менш довгі ноги, ніж у жінок з типом «Кегля», вітаємо вашу форму близьку до «Груші». І ваші форми дозволяють вам досить легко підібрати для себе моделі жіночих джинсів.

Знаменитості з такою формою тіла: Дженніфер Лопес, Келлі Кларксон, Кеті Холмс.

Дженніфер Лопес

Поради для пошуку:

 • Вибирайте високу посадку – такі джинси робитимуть подвійну роботу для балансування вашої фігури: подовження ніг та щільне облягання ваших сідниць.
 • Шукайте штани зі вставками, які чудово працюють для невеликої талії порівняно з досить великими стегнами – ніхто не любить розривів талії.
 • Не купуйте штани з передніми дратівливими кутовими кишенями, які не ладнають з гармонією ваших стегон. (Насправді, ви могли б зашити такі кишені, щоб уникнути цієї проблеми.) Чиста передня поверхня джинсів краще.
 • Товстіші, еластичніші тканини зроблять ваше життя простіше.
 • Великі кишені позаду. Бажано з невеликою кількістю деталей, якщо ви хочете звести до мінімуму розмір вашої попи.

Ось такі поради можна дати на вибір джинсів жінкам з грушоподібною формою тіла. У наступній статті розглянемо рекомендації із формою тіла типу «яблуко». Купити джинси можна у нашому магазині.

Залишити відповідь