Які джинси підійдуть для грушоподібної форми жіночого тіла
2013-02-19
Які джинси підійдуть для жінок з формою тіла типу пісочний годинник
2013-03-07
Показати все

Які джинси підійдуть для жінок із формою тіла типу яблуко

Ми продовжуємо серію статей, присвячених підбору джинсів для різних типів жіночої фігури. Сьогодні поговоримо про жінок із яблукоподібною фігурою. Усередині цього типу виділяють три види: «Цегла», «Яблуко» та «Кубок» (келих). На жаль жінкам, які мають таку фігуру, досить складно підібрати собі джинси та штани. Однак сподіваємось наступні поради допоможуть вам дорогі жінки.

Перейти до розділу

«Цегла»

Напевно не дуже втішно коли вас відносять до такого типу фігури, але це не скасовує того, наскільки ви, ймовірно, сильні, підтягнуті і спортивні. Більшість гімнасток є мініатюрною цеглою і коли ви у формі ви справжня машина з м’язів. Особливо, якщо ви тримаєте себе у формі та займаєтеся спортом.

Знаменитості з такою формою тіла: Келлі Осборн, Хайден Панеттьєрі, Хіларі Дафф, Кім Кетролл.

Хайден Панеттьєрі

Поради для пошуку:

 • Вам не підходять штани з жорстких тканин, тому що ваші стегна не будуть облягатися щільно, а вам не хотілося б, щоб джинси бовталися на Вас. Вибирайте еластичні тканини.
 • Шукайте джинси з великою кількістю вставок в області талії, порівняно з стегнами.
 • Вільні кишені, шипи, стрази, шалені рядки – вам підійде все, щоб прикрасити вас ззаду і допоможе приховати недоліки фігури.
 • Використання кручених швів дозволить додати сексуальних вигинів у вашій фігурі.
 • Вища посадка джинсів дозволить подовжити ваші досить короткі ноги і зменшити живіт.

«Яблоко»

До цих пір, можливо, ви зосереджені тільки на розмірах вашого живота і відсутності талії, коли шукаєте по магазинах одяг для себе. Однак пам’ятайте, що частина дівчат заздрить вашим довгим струнким ногам і відсутності занадто широких стегон. Пам’ятайте, є джинси, які будуть чудово виглядати на вас і дозволять демонструвати ваші нескінченні ноги весь час.

Знаменитості з такою формою тіла: Емі Уайнхаус, Kesha

Емі Уайнхаус

Поради для пошуку:

 • Розрізи зі вставками на штанах, особливо за наявності вільних або прорізних кишень ззаду ідеально підійдуть для Вас. Чиста поверхня передньої частини джинсів, ймовірно, найкращий варіант у поєднанні з ширшою штаниною.
 • Ви можете вибирати як високу так і низьку посадку, залежно від того, як ви ставитеся до свого живота. Висока посадка приховає розмір вашого живота, але якщо ви струнке яблуко, то супернизька посадка зробить вашу попку більш привабливою і додасть довжину вашої талії.
 • Джинси, що звужуються до низу, дозволять підкреслити довжину і стрункість ваших ніг.

«Кубок»

Ваша головна гідність слабко пов’язана з джинсами – це широкі плечі та великі груди. Проте правильно підібрані джинси лише дозволять підкреслити вашу головну гідність.

Знаменитості з такою формою тіла: Джессіка Сімпсон, Крістіна Річчі, Fergie.

Джессіка Сімпсон

Поради для пошуку:

 • Купуйте штани з вільними та складними кишенями. Ваш зад хоч і не дуже плоский потребує невеликого імпульсу.
 • Використовуйте вставки, які працюють більше в талії, ніж у стегнах.
 • Джинси, що звужуються до низу, створять ілюзію стегна і дозволять дотриматися балансу з Вашою верхньою половиною.
 • Краща посадка для вас середня або трохи висока, для приховування живота, якщо він є. Супер низька (або супер висока) посадка зробить вас більш однобокою.

Сподіваємося ці поради дозволять вам виглядати якнайкраще в нових джинсах. У наступній статті розглянемо рекомендації для жінок із формою тіла типу «пісочний годинник».

Залишити відповідь