Жіночі брюки – історія появи та розвитку
2013-02-02
Які джинси підійдуть для грушоподібної форми жіночого тіла
2013-02-19
Показати все

Саме білий і ніякий інший

Що може бути більш підходящим для оновлення вашого гардеробу наприкінці зими, ніж перехід від яскравих насичених кольорових гам і різноманітних тканин з незвичайними малюнками, які використовувалися в період зимових свят, до спокійніших тонів та кольорів. Напевно, це актуально тому що ще трохи передчасно переходити до яскравих тенденцій літа на повну силу. У той час як сама земля ще й досі біла, і не надто блищить квітами.

Чому білий

Оновлення гардеробу білими речами забезпечить психологічний капітальний ремонт вашої душі, який позитивно вплине на фізичний стан. Відчуваючи, величезний потяг до чистоти та спокою, багато дизайнерів забули про свої яскраві літні колекції та почали активно освоювати заспокійливий потенціал білих тонів.

Але не обманюйтесь, думаючи, що це так просто. Як це виглядає, взяти купити білу річ та одягнути на себе. Це потребує деякого вивчення.

  • Чи будете ви романтичною використовуючи одяг з колекції від Anglaise Broderie?
  • Можливо, вас задовольнять досить філігранні тканини, які продемонстрували Valentino, Simone Rocha та Стелла Маккартні?
  • Чи чисті, точні складки орігамі з атласу у Prada та Celine завоюють ваше серце?
  • Можливо, технічна бавовна у Marni, Chloe та Balenciaga буде новим надходженням у ваш гардероб?

Незалежно від ваших думок, це чисте полотно для роботи зі своїм стилем.

У моді знову чисті білі та пастельні тони. Поспішайте придбати світлі речі вони знову у тренді. Купити жіночий одяг ви можете у нашому магазині.

Залишити відповідь