Максималисткий стиль
Максималістська мода: 5 порад за стилем максималізму
2022-11-08
Черное платье
Як стилізувати чорну сукню: 5 способів
2022-11-23
Показати все

Як зав’язати сукню із запахом: 6 порад за стилем

Платья с запахом для женщин

Сукня із запахом – популярний фасон одягу. Дізнайтеся, як зав’язати сукню із запахом, а також поради щодо стилю цієї позачасової моделі сукні.

Що таке сукня із запахом?

Сукня із запахом, також відома як сукня із зав’язками на талії, являє собою сукню без гудзиків або застібок-блискавок. Натомість власниця обертає сукню навколо тіла і зав’язує її зав’язками або поясом, створюючи V-подібний виріз і сукню А-силуету (трапецієподібної форми).

Передня частина відкрита і має дві бічні частини із зав’язками. Одна з двох прикріплених зав’язок довша за іншу, тому бічні частини можуть перекриватися. Сукня із запахом також має невеликий отвір з одного боку, через який можна просмикнути довший пояс. Модельєр Діана фон Фюрстенберг популяризувала стиль у 1970-х роках і черпала натхнення в домашніх сукнях у стилі халата 1930-х років, у просторі відомих як «гуверети».

Сукня на зав'язках

Як зав’язати сукню із запахом

Дотримуйтесь цих порад, щоб навчитися зав’язувати сукні із запахом:

 1. Знайдіть маленьку дірочку на боці. На більшості моделей отвір буде праворуч, по лінії талії.
 2. Протягніть мотузку через отвір. Протягніть довшу нитку, зазвичай на лівій полі сукні, через отвір на правій стороні сукні. Тягніть за шнурок, поки ліва пола сукні не закриє більшу частину ваших грудей.
 3. Натягніть мотузок за спину. Поверніть мотузку ззаду до лівої сторони тіла.
 4. Поверніть праву панель навколо передньої частини тіла. Поверніть праву панель так, щоб вона трохи закривала ліву панель. Переконайтеся, що сукня повністю закривається попереду.
 5. Зв’яжіть канатики разом. Зв’яжіть два канатики разом, так, щоб права нитка збігалася з довшою лівою ниткою, туго натягнувши обидві нитки так, щоб вони стягували вашу талію. Зауважте шнурки в міцний бант на лівій стороні сукні.

6 порад за стилем

Сукня із запахом може стати чудовим денним або вечірнім чином. Розглянемо такі способи носіння:

 1. Додати кардиган. Надягніть кардиган поверх, щоб створити зручний офісний образ.
 2. Одягніть його із туфлями. Одягніть сукню та туфлі на плоскій підошві, щоб створити повсякденний образ. Ви можете прикрасити сукню, додавши підбори.
 3. Доповніть свій образ прикрасами. Короткі намисто добре поєднуються з V-подібним вирізом. Ви також можете носити браслети або ефектні сережки, щоб прикрасити вбрання.
 4. Закріпіть англійською шпилькою. Якщо V-подібний виріз занадто низький, його можна закрити англійською шпилькою. Ви можете надягти майку під низ для більшого захисту.
 5. Будьте формальними. Сукня міді або максі із запахом та туфлі на підборах можуть стати ідеальним вбранням для офіційного заходу, особливо з ефектними прикрасами.
 6. Грайте із кольором. Ви можете носити його будь-якої пори року. Вибирайте темні трикотажні моделі із запахом восени та взимку та яскраві бавовняні варіанти для весняних та літніх образів.

Питання-відповідь

Сукня із запахом та кімоно: у чому різниця?

Це предмети одягу, які завертаються остаточно. На відміну від кімоно, для закриття якого потрібен широкий пояс або обидва, сукня із запахом має тонкі зав’язки або бретельки. Воно може бути з короткими чи довгими рукавами. Відмінною рисою кімоно є рукави, які зазвичай широкі і мають однакове коло. (Рукави китайського кімоно складають єдине ціле з ліфом одягу і не пришиваються окремо. Для японського кімоно рукава зазвичай пришиваються окремо.)

Кому підійде сукня із запахом?

Більшість одягу не дає вам достатньо місця для маневру, коли ви набираєте або втрачаєте вагу. Але із сукнею із запахом ідеально підходить завжди і може бути адаптовано до вашої фігури. Неважливо, мініатюрна ви, фігуриста, пряма або висока, модель підійде майже будь-якій фігурі.

Залишити відповідь