Платья с запахом для женщин
Як зав’язати сукню із запахом: 6 порад за стилем
2022-11-09
Аксессуары
5 порад з аксесуарів для вашого образу
2022-12-01
Показати все

Як стилізувати чорну сукню: 5 способів

Черное платье

Black evening dress and shoes on a wooden background. Fashion concept. Top view, space for text

Чорна сукня – це базовий елемент гардеробу, який надихає на безліч ідей вбрання та гнучко працює в різних умовах. Дізнайтеся, як стилізувати чорну сукню для різних випадків.

5 способів стилізувати чорну сукню

Універсальна чорна сукня працює в будь-яку пору року і майже в усіх умовах. Подивіться, як ви можете отримати максимальну віддачу від свого образу з цими ідеями вбрання:

 1. Будьте повсякденними у теплу погоду. Літні вбрання, як правило, припускають використовувати яскравіші кольори, але ви можете вибрати модний повсякденний образ, поєднуючи чорну сукню без бретельок з парою білих кросівок. Надягніть на плече велику сумку і надягніть літній капелюх, і ви будете готові до пляжу або фермерського ринку.
 2. Додайте легінси та блейзер для офісу. Вбрання підійде і для роботи. Носіть ботильйони, колготки та блейзер з чорною сукнею для елегантного повсякденного офісу. Сукні з консервативними вирізами найкраще підходять для робочого одягу.
 3. Вдягніть шкіряну куртку на вечір. Шкіряні куртки, як і чорні сукні, підходять будь-якій фігурі, тому ви можете урізноманітнити свій повсякденний образ, одягнувши яскраву шкіряну куртку з чорною сукнею.
 4. Спробуйте щось формальне для побачення. Одягніть чорну сукню-міді з підборами на вечірку або більш офіційний захід і підкресліть своє вбрання більш вишуканими аксесуарами, наприклад, прикрасами.
 5. Доповніть образ чоботами до коліна. Чорне коктейльне плаття можна поєднувати з різними видами взуття. Каблуки можуть підійти в теплішу погоду, а чоботи до коліна відмінно підійдуть у прохолодні місяці, особливо якщо ви носите коротку сукню міді.

Як доповнити образ аксесуарами

Однотонна чорна сукня – це ідеальна однотонна основа, яку ви можете додати у свій образ за допомогою персоналізованих аксесуарів. Розглянемо такі способи аксесуарів:

 • Носіть кольоровий пояс. Ви можете додати ремінь поверх чорної сукні, щоб додати яскравості або підкреслити лінію талії. Спробуйте надягти капелюх від сонця з поясом, який відповідає кольору капелюха, щоб створити гармонійний образ влітку.
 • Додайте масивні сережки. Пара сережок може добре поєднуватися з маленькою чорною сукнею, особливо для більш офіційних заходів.
 • Вдягніть намисто. Ефектне кольє зробить ваше вбрання акцентом і може стати родзинкою вашого образу.
 • Накиньте джинсову куртку. Більш повсякденні чорні сукні з бавовни, льону або легких матеріалів можна носити з джинсовою курткою, щоб створити більш неформальний та комфортний образ.
 • Вдягніть сумку через плече. Гаманець-клатч може бути більш елегантним для більш вишуканих випадків, але сумка через плече добре поєднується з повсякденними образами і дає вам зручне місце для зберігання телефону, гаманця та багато іншого.

3 поради за стилем

Дотримуйтесь цих порад за стилем, щоб отримати максимальну віддачу від чорної сукні:

 1. Відчуйте себе комфортно в тому, що ви носите. Майже кожен бренд одягу продає версію чорної сукні, але розміри можуть змінюватись від магазину до магазину. При покупці в Інтернеті перевірте точні розміри сукні, а при покупці наживо обов’язково спочатку приміряйте її, щоб почуватися комфортно та впевнено.
 2. Цілком чорний образ. Простий спосіб стилізувати образ – одягатися в чорне з голови до ніг. Спробуйте повністю чорне вбрання, доповнивши свій LBD чорною шкіряною курткою, чорними туфлями та/або чорними легінсами.
 3. Знайте дрес-код. Деякі чорні сукні формальніші, ніж інші. Коктейльна сукня або вечірня сукня – це напівформальний стиль одягу довжиною до коліна або трохи нижче коліна. Як випливає із назви, коктейльні сукні відмінно підходять для вашої типової коктейльної вечірки. У 1926 році Коко Шанель розробила маленьку чорну сукню (LBD), перетворивши культову, але просту річ на базовий гардероб і де-факто коктейльну сукню. Більш довгі, консервативні чорні сукні більше підходять для офіційних заходів і таких випадків, як похорон.

Залишити відповідь