Уличная одежда
Путівник по вуличній моді: 4 поради за стилем
2022-11-08
Платья с запахом для женщин
Як зав’язати сукню із запахом: 6 порад за стилем
2022-11-09
Показати все

Максималістська мода: 5 порад за стилем максималізму

Максималисткий стиль

Максималістська мода відрізняється яскравими кольорами, сміливими силуетами та візерунками. Максималісти виявляють почуття грайливості з одягом. Дізнайтеся, як стилізувати максималістські вбрання.

Що таке максималістська мода?

Максималістська мода – це стиль, що виражає екстравагантність та видовищність. Вона включає яскраві кольори, сміливі візерунки, негабаритні аксесуари, хитромудрі деталі і привабливий дизайн.

І навпаки, мінімалістська мода віддає перевагу простоті, функціональності, нейтральним або монохромним тонам і чітким лініям. Максималістські модні тенденції охоплюють кілька модних епох від диско-гламуру 1970-х до негабаритних силуетів 1980-х.

5 характеристик максималістської моди

Від подіумної моди до вуличного стилю, максималістська мода — це більше, ніж зовнішній вигляд, це чуттєвість. До характеристик максималістського стилю відносяться:

  1. Аксесуари. Ефектні аксесуари, від чарівного пір’я до масивних прикрас та яскравих сумок, доповнюють максималістський образ і додають трохи драми.
  2. Кольори. Стиль може включати яскраві кольори або кілька додаткових або контрастних кольорів.
  3. Візерунки. Відрізняється сміливими принтами та хитромудрими візерунками. Змішування та зіставлення різних візерунків є загальним фактором у максималістському стилі.
  4. Силуети. У максималістському стилі немає стандартного силуету, але модельєри-максималісти віддають перевагу негабаритним розкльошеним і повітряним рукавам, пишним спідницям та широким штанам. .
  5. Текстура. Часто поєднує різні типи тканин з різними текстурами, такими як оксамит, мереживо, шкіра, атлас і шовк, щоб заявити про себе.

4 поради за максимальним стилем

Ключ до максималізму – зробити сміливий вибір у моді. Створюючи максималістське вбрання, врахуйте такі поради:

  1. Збалансуйте елементи вашого вбрання. Для тонкого максималістського образу збалансуйте різні елементи. Поєднуйте ефектну річ, наприклад велику спідницю з воланами або широкі штани, з верхом, що облягає. Ви також можете збалансувати негабаритний силует або аксесуар, одягнувши нейтральний колір. Наприклад, доповніть однотонну сукню великим ефектним намистом, сережками та браслетами.
  2. Вибирайте додаткові або контрастні кольори. За погодженням максималістського вбрання знайте, які кольори доповнюють, а які контрастують. Ви можете вибрати предмети одягу додаткових кольорів та різних текстур, щоб створити згуртований ансамбль. Ви також можете вибрати аксесуари з протилежними кольорами на колі для яскравого контрасту.
  3. Нашаровуйте свій образ. Максималісти часто носять кілька верств одягу. Створюйте своє максималістське вбрання шар за шаром, починаючи з основи. Наприклад, ви можете поєднувати просту футболку з яскравим низом, блейзер з малюнком і кілька намист, щоб створити сміливе вбрання.
  4. Змішуйте та поєднуйте, щоб знайти свій стиль. Максималізм – це вираз вашої індивідуальності та особистого стилю. Носіть речі, які вам подобаються, та комбінуйте їх з іншими предметами одягу та аксесуарами, щоб створювати нові образи. Створення максималістського гардеробу – це можливість практикувати стійкість; Ви можете знайти предмети ретро одягу в магазинах секонд-хенд, щоб носити їх знову і знову.

Залишити відповідь