Чарльз Харбисон
Чарльз Харбісон повернеться у 2023 році
2022-11-01
Шапка-бини
Шапка-біні: як вона стала улюбленим та обов’язковим аксесуаром. Історія
2022-11-02
Показати все

Як носити в’язану шапку: 5 порад за стилем

Вязанная шапка

В’язана шапка – класичний головний убір. Дізнайтеся, як носити шапку, а також поради щодо стилю на різні випадки життя.

Що таке в’язана шапка?

Це різновид в’язаного головного убору. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, включаючи шерсть мериносів, кашемір, бавовну або акрил. Цей аксесуар для холодної погоди зазвичай щільно прилягає до тіла, щоб зігрітися, але є кілька моделей, у тому числі з напуском. Шапки можуть бути прикрашені декоративними помпонами та подвійними полями.

Походження

Слово “шапка” в англійській мові, ймовірно, походить від слова “боб”, жаргонного слова, що означає голову або мозок. Шапка-біні – це шапка-панчоха в Англії та ковпак у Канаді. Починаючи зі Сполучених Штатів у двадцятому столітті, робітники, особливо докери, носили рибальські шапки, щоб тримати голову в теплі під час роботи. Військово-морські моряки носили її, коли несли вахту протягом ночі.

Сьогодні шапки є найпоширенішим аксесуаром унісекс для холодної погоди. Першокурсники коледжів та інші студенти носять головний убір із вишитими шкільними логотипами, а любителі спорту одягають моделі з логотипами своїх улюблених спортивних команд.

6 видів головного убору

Є кілька стилів. Розглянемо різні види шапок:

 1. З манжетами. Ці трикотажні варіанти мають манжети з полями. Власник може надягти манжету на вуха для додаткового тепла.
 2. Без манжетів. Деякі люди також називають щільно прилеглі шапочки без манжет, тюбетейки.
 3. Шапка-вушанка: має додаткову тканину, що натягується на вуха для додаткового покриття. Вушанки часто мають флісову підкладку.
 4. Оригінальні шапочки: на них є логотипи чи слогани. Оригінальні моделі популярні у вуличному стилі та одязі та можуть стати сміливою модною заявою.
 5. З помпонами: мають хутряний або в’язаний помпон, прикріплений до верхньої частини.
 6. З напуском: з додатковим матеріалом зверху відомі як шапочки з високим верхом, напуск або хіпстерські. Ці вільні моделі сидять у верхній частині вух власника.

Як носити в’язану шапку

Є кілька способів носити в’язану шапку для різних випадків. Візьміть до уваги наступні поради щодо стилю носіння:

 • Подумайте про свою зачіску. Якщо у вас довге волосся, носите його розпущеним або зберіть у низький хвіст. Якщо у вас коротке волосся, зачешіть його назад перед тим, як одягнути шапку, щоб волосся не лягало в неправильному напрямку і не утворювало вихор. Носіть вільну модель, щоб захистити пасма, якщо у вас кучерявого волосся.
 • Загорніть манжети двічі. Згорніть манжету двічі, щоб оголити частину волосся.
 • Створіть повсякденний образ. Це чудовий аксесуар для повсякденного образу. Носіть чорну шапку зі светром та джинсами, щоб створити класичний образ. Ви також можете поєднувати в’язану шапку з напуском із футболкою, джинсовою курткою, курткою-бомбером, джинсами та черевиками для осіннього образу.
 • Підберіть варіант до верхнього одягу. Ці зимові шапки бувають різних кольорів. Поєднуйте своє зимове вовняне пальто з підходящою вовняною шапкою, щоб створити цілісний образ. Щоб підняти верхній одяг, надягніть куртку з кашеміровим варіантом.
 • Надягніть головний убір вище вух. Для повсякденного образу надягніть в’язану шапку над вухами на маківці. Матеріал буде сповзати на потилицю.

Залишити відповідь