Смішні факти про нижню білизну
2013-01-19
Жіночі брюки – історія появи та розвитку
2013-02-02
Показати все

Тенденції в моді – Японія знову у тренді

Схід не можна вважати абсолютно новим джерелом натхнення для дизайнерів. Крістіан Діор був зачарований секретами Далекого Сходу. Він використовував східні мотиви, які мають свою містику, в багатьох його ранніх колекціях Високої моди. З того часу дизайнери постійно звертаються до романтичного переосмислення традиційного дрес-коду стародавньої Азії.

На цей раз, це була Японія, що викликала особливе захоплення. Тенденція стрімко розвивається з різними інтерпретаціями, поділеними на два табори: декоративний та стриманий.

  • Перший з них представляє Emilio Pucci, Carolina Herrera і Altuzarra. Вони запозичують традиційні методи, такі як зав’язування, вишивка та окантування. Загальне уявлення про цей напрям можна отримати, подивившись спокусливі костюми від Вонга Кар-Вая, представлені у фільмі «Любовний настрій» (In The Mood For Love). Дизайнери оновлюють брючні костюми, сорочки сукні та облягаючі ковзаючі вечірні сукні.
  • Другий табір ґрунтується на архітектурних формах кімоно. Які створюються з різних тканин, набувають різноманітної форми та унікальних поясів «Обі» для оперізування на талії. Etro, Stella McCartney, Marni та Osman представили кольорові костюми кімоно без натяку на поверхневі прикраси. У Mugler Нікола Формічетті майстерно створив версію з використанням гладкої шкіри. Яка просто обертається навколо тіла, навіть не будучи закріпленою.

Для того, щоб виглядати модно вам доведеться придбати один або два елементи. Щоб привнести до свого гардеробу певний японський стиль і торкнутися чарівного сходу. Оцініть свій вибір і перевірте, чи немає у вас місця для сукні Cheongsam, прикрашеної химерними драконами, кольорового кімоно, атласної куртки або неопрену. Саме це має бути вашими ключовими покупками або на крайній випадок тонко вишита вечірня блузка.

Залишити відповідь