История одежды
Історія жіночого одягу у 20-му столітті
2012-11-22
Тенденції в моді – Японія знову у тренді
2013-01-30
Показати все

Смішні факти про нижню білизну

Спідня білизна стала невід’ємним елементом одягу сучасної людини. І з його експлуатацією пов’язано безліч кумедних фактів про спідню білизну, які наведені нижче. Отже, ми знаємо:

Смішні факти про нижню білизну

Факти у цифрах

  1. Середня американська жінка має приблизно 21 пару нижньої білизни. Близько 10% жінок належить понад 35 пар. У нашій країні ця цифра значно менша.
  2. На думку експертів, близько 80% жінок мають неправильний розмір бюстгальтера.
  3. Середня жінка буде носити шість різних розмірів бюстгальтер протягом усього свого життя.
  4. Найбільш високооплачувана модель Victoria`s Secret всіх часів – Жизель Бюндхен. Вона заробляє близько $5 млн. на рік.
  5. Середнє зростання жінки 165 см, а вага 61 кг. Розміри моделі Victoria`s Secret складає 155 см та 50 кг.
  6. У 2008 році дослідження показало, що 9% чоловіків в Америці мають нижню білизну, вік якої не менше 10 років. У п’ятнадцяти відсотків вік спідньої білизни становить від 5-9 років.
  7. Розмір бюстгальтера складається з двох частин, об’єму грудей (величина застібки) та величини філіжанки.
  8. Дослідження у 1998 році показало, що 60% французьких чоловіків змінюють свою спідню білизну щодня. Близько 75% французьких жінок змінюють свою спідню білизну щодня.
  9. Самотні люди менш схильні змінювати свою спідню білизну щодня, ніж одружені 82% проти 88% відповідно.
  10. Глобальний оборот бізнесу нижньої білизни оцінюють у понад 30 мільярдів доларів. Бюстгальтери становлять понад 50% загального обсягу ринку. Труси приблизно 33%, і корсети більш ніж на 10%.
  11. Більшість американських жінок вважають за краще носити бікіні (37%), класичні труси на другому місці (23%), далі йдуть стрінги (19%), шорти (17%) та інші (4%).
  12. На недавньому аукціоні в Единбурзі, пару нижньої білизни королеви Вікторії було продано за £ 9375 ($ 14,500 американських доларів).
  13. Світовий ринок панчішно-шкарпеткових виробів, як очікується, перевищить $20 млрд. до 2015 року. Панчішно-шкарпеткові вироби включає колготки, шкарпетки, гетри. Це збільшення відбувається в основному за рахунок нової техніки, зокрема, електронні в’язальні машини значною мірою замінили механічні в’язальні машини.
  14. Обсяг продажів піжам та в’язаної спідньої білизни, як очікується, перевищить $70 млрд. до 2015 року. Фактори, що впливають на ринок: підвищення рівня доходу, нові тканини та більша різноманітність стилів.

Історичні факти

  1. Десятирічний Джек Сінгер з Warwick, Нью-Йорк, 13 червня 2010 року носив 215 пар спідньої білизни одночасно. Він побив попередній рекорд у 200 пар.
  2. У той час як багато хто ворожить можна спідню білизну або не можна носити під кілтом. Шотландські традиції стверджують, що “справжній шотландець” нічого не носитиме під кілтом.
  3. Чоловічі труси були винайдені 1935 року.
  4. У вікторіанську епоху жінки носили трусики, які залишали всю область промежини відкритої і тому що вважалося, що відкрита промежина була більш гігієнічною. Отже, зміни у спідній білизні були нечастими. За іронією долі, паризькі танцюристи Канкана допомогли перейти до спідньої білизни із закритою промежиною.
  5. У 1950 році був популярний серед студентів коледжу штурм гуртожитку для дівчаток і крадіжка їх нижньої білизни, а потім публічна його демонстрація.
  6. Деякі ранні американські поселенці зашивали себе у спідню білизну на зиму. Вони зробили це, тому що це було простіше, ніж постійно його підв’язувати. Але це також означало, що вони не купаються до весни.
  7. Довгий в’язаний спідня білизна відома як “кальсони” спочатку носив боксер на ім’я Джон Л. Салліван в кінці 1800-х років. Він носив довгі вовняні панталони, коли боксерські бої проходили в холодну погоду.
  8. У 19 столітті жінки зазвичай носили важкі спідниці, щоб вітер не піддував під їхні спідниці, тому що вони зазвичай не носили нижньої білизни під ними. До середини 1800-х років вважалося непристойним для жінки носити щось у неї між ніг. Ось чому жінки їздили в жіночому сідлі і чому штани вважалися лише чоловічим одягом.
  9. Перший сучасний “бюстгальтер” був запатентований у 1914 році. Його створення приписують Мері Фелпс Джекобс. Вона запатентувала дизайн ліфчика під маркою “бюстгальтер” у 1914 році та пізніше продала патент компанії Warner Brothers за $15.000.
  10. 1995 року жінка на ім’я Бербел Заммер йшла через парк в Австрії під час грози. На ній був одягнений бюстгальтер із металевою вставкою під одягом. Метал у ліфчику привернув блискавку, яка вбила її миттєво.
  11. Нижня білизна часто використовується як символ. Наприклад, у 1960-х роках, “бюстгальтер пальника” протестували проти дискримінації у суспільстві щодо жінок. Крім того, після Другої світової війни, французьким жінкам, які мали стосунки з німецьким солдатам, довелося не лише голити голови, але вони також були змушені ходити вулицями в нижній білизні.
  12. У 1951 році Марлон Брандо допоміг перетворити чоловічі майки з бавовни у верхній одяг. Коли він носив майку у фільмі Трамвай Бажань.
  13. У 1990-х роках, хіп-хоп артисти зробили модним для чоловіків носити штани нижче за талію і демонструючи свої боксерки або плавки. Кажуть, що насправді стиль походить із в’язниці, коли у в’язнів не було пояса. Оскільки вони могли його використовувати як можливу зброю. Інші історики вважають, що цей стиль виник як ознака гомосексуальності.

Психологія

  1. Аналітики відзначають, що жінка, яка носить стрінги, як правило, почуваються більш розкуто та впевненіше. Сексуально, вона готова спробувати різні, більш творчі пози, і експериментувати в сексі.
  2. Сексуальні дослідники зазначають, що жінка, яка хоче носити білі бавовняні трусики, як правило, менш вибаглива і не любить надмірностей. Дослідники відзначають, що це схоже на те, що дівчина дозволяє бачити себе без косметики.
  3. Американський психолог Тара Рейнс стверджує, що кольорова гама бюстгальтерів у більшості колекцій дозволяє задовольнити лише білих жінок і закликає компанії-виробники переглянути обмежений асортимент натуральних кольорів, доступних для чорношкірих жінок.
  4. Сексуальні дослідники зазначають, що чоловіки, які носять “хлопчачі” труси “можуть бути не готові рости”.

Здоров’я та гігієна

  1. Більшість бюстгальтерів слід змінювати кожні 6 місяців.
  2. Бюстгальтери, які не лягають правильно можуть призвести до деформації спини та втрати твердості грудей.
  3. Бюстгальтери, які не правильно сидять, можуть призвести до деформації спини.
  4. У 2012 році в Зімбабве заборонили ввезення та продаж нижньої білизни. Законодавці сподіваються, що заборона допоможе вирішити проблеми зі здоров’ям та стимулює вітчизняну текстильну промисловість.
  5. Щоб уникнути інфекції сечовивідних шляхів, лікарі рекомендують міняти спідню білизну принаймні один раз на день.
  6. У той час як сучасні білизна робиться з різних тканин (шкіра, атлас, вініл, латекс, бавовна, сітка та поліестер). Як правило, для гарної гігієни, необхідно щоб промежина була вистелена бавовняною тканиною.
  7. Чинники, які можуть викликати зміни у розмір бюстгальтер: збільшення/зменшення ваги, початок/закінчення програми вправ, вагітність та пологи, менопауза чи гормональні зміни.
  8. Жінка із Великобританії винайшла бюстгальтер, який контролює серцевий ритм жінки. Якщо пульс високий, звучатиме сигнал тривоги як ознака того, що жінка перебуває у небезпеці.
  9. У Радянському Союзі експериментували з бактеріями, які будуть їсти зношену білизну астронавтів у довгих космічних польотах.
  10. Бюстгальтер з прокладкою робить жіночі груди більше і загострює на них увагу.

Мода та країни

  1. У Великій Британії зазвичай продається найбільша кількість бюстгальтерів з великим розміром чашки. Японія лідер з продажу найменших розмірів.
  2. В Італії, жінки святкують Новий рік у червоній спідній білизні, оскільки вона вважається щасливою.
  3. Країна, чиї моделі найчастіше рекламують спідню білизну в Victoria`s Secret це Бразилія.
  4. Поліція в Колфакс, штат Вашингтон, заарештувала Грег Флаерті за те, що він вкрав понад 1613 пар жіночої білизни з пральні. Звіти не вказують, чи були вони вкрадені до або після того, як вони були випрані.
  5. У 2005 році член палати делегатів Вірджинії Алги Т. Хауелл запропонував введення штрафу $50 за носіння штанів, які підкреслюють нижню білизну. Законопроект не пройшов.
  6. Китай має найбільший ринок нижньої білизни у світі. Китайський ринок спідньої білизни перевищив 16 млрд. дол. США у 2010 році, зростання ринку становить близько 20% на рік.
  7. Основні бренди на світовому ринку нижньої білизни: Calvin Klein, La Senza, DKNY, Princesse Tam Tam, Enamor, Embry Form, Jockey, Victoria’s Secret, Maniform, Wacoal Holdings, Gujin, La Perla, Armani, Wolford, Hanes, Fruit of the Loom , Etam, Chantelle, Triumph, AB Underwear та Lovable.

Можливо є ще якісь цікаві факти про нижню білизну. Надсилайте, оновлюватимемо інформацію.

Залишити відповідь