Спортивные костюмы
Ці розкішні тренувальні костюми змінять ваш підхід до тренувань
2022-11-07
Максималисткий стиль
Максималістська мода: 5 порад за стилем максималізму
2022-11-08
Показати все

Путівник по вуличній моді: 4 поради за стилем

Уличная одежда

Дізнайтеся, як вуличний одяг, який колись належав скейтерам і реперам, став одним із найвпливовіших рухів у світі моди. Знайдіть способи включити її у свій власний стиль.

Що таке вуличний одяг?

Вуличний одяг – це стиль повсякденної моди, який уперше став популярним у 1990-х роках. Він включає в себе зручний, але модний одяг, такий як футболки з малюнком, толстовки, спортивні штани і дорогі кросівки.

Стиль черпає натхнення як із культури хіп-хопу, так і зі стилю скейтерів. З додаванням елемента навмисного дефіциту товару. Послідовники останніх тенденцій у вуличному одязі відомі як хайпбісти. Багато хто з них йде на все, щоб придбати дизайнерські бейсболки, толстовки, кросівки та багато іншого, випущені обмеженим тиражем.

Коротка історія

Коли з’явився перший вуличний одяг

Перші бренди з’явилися у Південній Каліфорнії у 1980-х роках, коли серфери продавали футболки з трафаретною печаткою для просування своїх дощок для серфінгу у формі рук..

Натхненні вуличним стилем скейтбордистів та серферів Лос-Анджелеса, а також модою у стилі хіп-хоп, бутіки скейтбордингу у Нью-Йорку почали виробляти власні моделі у 1990-х роках.

У 2000-х роках снікер-культура, яка зосереджена навколо колекціонерів дорогих кросівок, наклалася на вуличну моду та вплинула на неї. Hypebeasts поєднували свої графічні футболки зі спортивними кросівками, і колаборацій було достатньо.

У 2010-х народився розкішний вуличний одяг. У міру того, як молоді люди та впливові особи в суспільстві робили її важливою частиною поп-культури. Індустрія моди від основних брендів спортивного одягу до брендів високої моди включилася в дію.

Що означає слово Хайпбіст?

Терміну «hypebeast» ‒ визначає людину, яка слідує модним тенденціям. В основному це підлітки, які скуповують брендовий одяг та взуття, заради статусу та хвастощів. Хайпбіст, людина готова на все, заради придбання статусного одягу.

4 характеристики вуличного стилю

Хоча вуличний одяг може охоплювати широкий спектр модних стилів, він часто фокусується на чотирьох основних елементах.

  1. Комфорт. Стиль складається з повсякденного одягу та основних елементів спортивного стилю, таких як толстовки та джоггери. Якщо ви не можете в ньому кататися, то, мабуть, це не вуличний одяг.
  2. Дефіцит. Культура хайпбістів у тому, щоб випускати товари обмеженим тиражем. Цей дефіцит може зробити затребувані речі більш модними. Той самий принцип лежить в основі високої моди, але одяг вулиці доступніший.
  3. Стилі чоловічого одягу. Хоча стиль популярний серед людей усіх статей, він тісно пов’язаний із чоловічим одягом і традиційно чоловічими речами, такими як куртки-бомбери та робочий одяг.
  4. Сучасне мистецтво: деякі з найуспішніших графічних футболок та логотипів запозичені із робіт сучасних художників або висміюють класичні речі. Іноді це санкціонована співпраця, інколи ж ні.

4 поради щодо стилю вуличного одягу

Більшість вуличної моди – це купівля та продаж речей, випущених обмеженим тиражем. Хоча це може бути не під силу кожному. Все ж таки є способи включити вуличну моду у свій образ.

  1. Інвестуйте в кросівки. Кросівки часто є найважливішою (і найдорожчою) частиною образу хайпбіста. Якщо ви хочете справити сильне враження на стиль за допомогою лише одного предмета одягу, кросівки – те, що вам потрібно.
  2. Дотримуйтесь одного логотипу. Лояльність до бренду – важлива частина культури. Тому рідко можна побачити справжнього фаната, який поєднує різні бренди в одному образі. Якщо у вас є обмежена кількість речей від різних лейблів, спробуйте демонструвати по одному логотипу за раз і доповніть решту свого образу робочим одягом та спортивним одягом.
  3. Грайте із пропорціями. Однією з найбільших перемог моди стало перетворення толстовок на царство високої моди. Шанувальники вуличного стилю часто носять мішкуваті джинси, толстовки оверсайз та інший вільний одяг, порушуючи правила пропорції задля модного ефекту.
  4. Будьте собою. Витоки вуличного стилю лежать у контркультурі та DIY. Хоча зараз це може здатися повним правилом. Справжній вуличний одяг полягає в тому, щоб бути собою. Не бійтеся складати несподівані комбінації – ви можете опинитися на крок попереду.

Залишити відповідь