Шапка-бини
Шапка-біні: як вона стала улюбленим та обов’язковим аксесуаром. Історія
2022-11-02
Вязанная ткань
В’язання проти плетіння: дізнайтеся, як визначити два типи тканини
2022-11-04
Показати все

Пов’язка на голову – найшикарніший аксесуар цього сезону

Повязка на голову

Якщо Блер Волдорф є для вас іконою стилю, це те, що вам сподобається! Улюблений аксесуар модниці із серіалу «Пліткарка» офіційно став останнім модним аксесуаром цього сезону. Пов’язка на голову зараз лідирує в осінньому параді і використовується як прикраса для вбрання. Обідки широко використовувалися на недавніх тижнях моди по всьому світу. Деякі з наймодніших знаменитостей, такі як модель Белла Хадід, були помічені у них!

Остання тенденція

Щороку з’являється нова зачіска, і цього осіннього сезону це обідок. Модель Белла Хадід носила просту чорну шкіряну пов’язку на голові, коли була в Парижі на тижні моди, подарувавши своїм шанувальникам справжній модний момент. Багато пов’язок також було помічено на подіумі таких брендів, як Prada та Giani. Навіть моделі Dior AW 22 були прикрашені витонченими ремінцями Alice із кристалами, які доповнювали їхній образ. Однак якщо ви все ще не впевнені, на що піти, ось п’ять тенденцій, які варто перевірити.

Пов’язка навколо голови

Пов'язка навколо голови

Ця пов’язка на голову для вільної людини всередині вас. Обернена навколо голови вона додає образу трохи химерності, а також підкреслює його стильність. Вона додає гламуру, не обмежуючи вас думкою у тому, що це аксесуар школярки. Пов’язки на голову – це справжнє повернення до 90-х років. Щоб привнести тренд у сучасний світ, надягніть його на передню частину лінії росту волосся, а не на потилицю.

Обідки з прикрасою

Обідок з прикрасою

Всі шанувальники Waldorf, які хочуть оновити свій гардероб для школярок, – прикрашені пов’язки на голову для вас. Вони не тільки стильні, але й можуть перетворити навіть найпростіші вбрання на момент OOTD. Зрештою, кілька страз, перли, і ви знаєте, що у вас вечірка.

Атласна пов’язка на голову

Сатиновий обідок

Якщо вам подобається простота і міць, то атласна пов’язка на голову це те, що вам потрібно.

  • Ці пов’язки на голову в даний час є найбільш трендовими.
  • Вони додають образу трохи веселощів, зберігаючи при цьому врівноваженість та витонченість.
  • Лише одне просте доповнення у будь-якому кольорі змінить вашу зачіску. Зробить її з простої безглуздої на вигляд о-ля-ля.

Йди своєю дорогою

Прикраса для голови

Ці тенденції обідків досить популярні, проте вони не єдині вірні. Найприємніше у цьому аксесуарі те, що ви можете експериментувати. Цей стиль для тих, хто не може відповідати певному тренду. Виберіть принт, стиль і матеріал і створіть власний обідок.

Залишити відповідь