Лопес
Форма тіла трикутник: поради щодо стилю
2022-12-09
Медленная мода
Повільна мода (Slow fashion): як приєднатися до руху
2022-12-25
Показати все

Як носити пояс-ланцюжок: 3 поради щодо носіння аксесуара

Пояс цепочка

Ремені-ланцюжка – це універсальні аксесуари, які дизайнери та знавці моди демонструють у модному та класичному стилі. Дізнайтеся, як носити пояс-ланцюжок, і легко включіть цей елемент у вбрання.

Що таке пояс-ланцюжок?

Ремінь-ланцюжок є типом ременя, виготовленого зі зв’язаного металу. Замість того, щоб проходити через шлевки на штанах, як традиційний ремінь із пряжкою, пояс-ланцюжок зазвичай обвиває петлю навколо середини талії або стегон і звисає вниз, іноді обертаючись навколо тіла більше одного разу.

Ремені-ланцюжка виготовляються з декількох матеріалів і конструкцій: від простих металевих до плетених зі шкіри та прикрашених, такими прикрасами як стрази, заклепки, дорогоцінне каміння або підвіски. З роками він розвивався, щоб служити різним цілям та стилям, перетворюючи його як на функціональний елемент гардеробу, так і на декоративний аксесуар. Багато власників використовують їх як ефектні прикраси для тіла або ременя для сукні, щоб підкреслити формальний образ.

3 поради по носінню ременя-ланцюжка

Власники, як правило, не носять пояс-ланцюжок, як більшість традиційних поясних ременів. Дотримуйтесь цих порад і рекомендацій щодо стилю цієї частини:

  1. Прикрашаємо аксесуарами економно. Уникайте перенасичення образу кричущими аксесуарами при укладанні ременя-ланцюжка. Занадто багато конкуруючих елементів можуть перевантажити вбрання та відвернути увагу. Натомість поєднуйте аксесуар з однотонними та простими візерунками (наприклад, у клітинку) для шикарного балансу.
  2. Розташуйте нижче талії. Більшість поясів-ланцюжків вільно лягають навколо живота, поділяючи вас десь між талією та стегном. Інші ви повинні носити на стегні. Замість того, щоб затягувати пояс якомога тугіше, носіть його вільно.
  3. Грайте зі стилем. Цей аксесуар зазвичай має срібну або золоту основу, але багато екземплярів включають чорну шкіру, кольорові намистини або ефектні підвіски. Використовуйте ремінь із ланцюжком, щоб додати несподівану родзинку до свого вбрання.

Як стилізувати ремінь-ланцюжок

Як універсальний аксесуар ви можете поєднувати пояс-ланцюжок з різними вбраннями, створюючи повсякденні та ошатні модні образи. Дотримуйтесь цих порад, щоб підібрати ремінь-ланцюжок для різних образів: від зухвалого вуличного стилю до вишуканої класики.

  1. Акцент на сукню: додавання ременя з ланцюжком до простої сукні перетворює денний повсякденний образ на вишуканий вечірній. Підкресліть просту чорну сукню поясом-ланцюжком із заклепками або оберніть золотий пояс-ланцюжок навколо білої сукні, що струмує, щоб створити елегантний образ у стилі бохо. Ремені-ланцюжка також є чудовим способом затягнути сукню-сорочка великого розміру. Щоб підкреслити і звузити талію, оберніть навколо живота.
  2. Оновіть спідницю: одягніть пояс-ланцюжок поверх спідниці-сонця, щоб затягнути талію. Поєднуйте багатошаровий ремінь-ланцюжок із клітчастою міні-спідницею або спідницею-олівець із твідовим блейзером.
  3. Пара з брюками: підкресліть пару зшитих на замовлення чорних штанів зі срібним поясом-ланцюжком, щоб створити позачасовий та витончений образ. Золотистий пояс-ланцюжок чудово підкреслює широкі білі вовняні чи лляні штани. Ви також можете носити ланцюговий ремінь із комбінезоном, або низько на стегнах, або затягнутий на талії. На відміну від шкіряного ременя, вам слід вибирати штани без шлевок, особливо якщо ремінь-ланцюжок досить довгий, щоб його можна було обернути кілька разів.
  4. Використання ланцюжка для тіла. Якщо ви хочете доповнити аксесуарами живіт, надягаючи укорочений топ або дитячу футболку, використовуйте ремінь-ланцюжок як прикрасу для тіла. Просто оберніть ремінь навколо відкритого живота, щоб створити повсякденний літній образ. Найкраще це працює з тонкими металевими ременями, оскільки масивні можуть відволікати увагу від лінії талії.
  5. Багатошарові ланцюжки. Ви можете надіти два взаємодоповнюючі ремені-ланцюжка або один дуже довгий, обгорнутий двічі, щоб створити драпірований вигляд подвійного ланцюжка. Цей стиль добре поєднується з однотонними брюками, спідницями та сукнями. Поєднання візерункової речі, такий як джинси з вишивкою або спідниця з квітковим принтом, з ланцюговим ременем з подвійною петлею може справити враження. Натомість увімкніть багатошаровий ремінь-ланцюжок у приглушені вбрання, оскільки пояс додасть елемент блиску.

Залишити відповідь