Вязанная ткань
В’язання проти плетіння: дізнайтеся, як визначити два типи тканини
2022-11-04
Спортивные костюмы
Ці розкішні тренувальні костюми змінять ваш підхід до тренувань
2022-11-07
Показати все

Як носити перли: 6 способів носити перлинні прикраси

Жемчуг

Від намист з однієї нитки до сережок-гвоздиків – перли є класичним доповненням до будь-якої скриньки з коштовностями. Дізнайтеся, як носити перли недбало та офіційно.

Що таке перли?

Перли – це тип дорогоцінного каменю із сильним блиском. Ці дорогоцінні камені зазвичай маленькі, круглі та білі, хоча вони бувають різних форм і кольорів, включаючи синій, сірий та рожевий. Камінь утворюється, коли частинки, такі як пісок, прослизають між раковиною та мантією устриць. Цей природний камінь є найдорожчим видом.

Прісноводні перли, також відомі як культивовані або вирощені, виробляються шляхом запліднення мідій. Природні, прісноводні та штучні перлинні камені є популярними формами ювелірних прикрас та біжутерії. Перлинні намисто, сережки, браслети та кільця – прикраси поза часом.

Як і з чим носити

Перли, які історично носили королівські особи та багаті люди, – вічний модний тренд. Розглянемо такі способи носіння прикрас із перлів:

  1. Будьте гламурними. Намисто з підвіскою з великих перлів може стати чудовою прикрасою коктейльної сукні або урочистого вбрання. Великі сережки-краплі також виглядають гламурно.
  2. Нашаруєте нитку перлів. Нашарування ниток різної довжини або багатошарове намисто створюють драматичний ефект.
  3. Вибирайте один перлинний камінь. Намисто з унікальним каменем — класичний образ від денного до вечірнього вбрання. Намисто з перловою підвіскою може стати окрасою простої футболки та джинсового одягу, або ви можете поєднувати просте намисто з блейзерами та кардиганами для офісу. Пара перлових сережок, таких як і гвоздики, також доречна для повсякденного образу та урочистого вбрання.
  4. Пограйте із довжиною намиста. Для зухвалого образу спробуйте перлове кольє. Намисто середньої довжини, відоме як намисто принцеси, або довге, відоме як намисто оперної довжини, виглядають елегантно.
  5. Продемонструйте прикраси. Блузки, сукні та светри з простим вирізом ефектно демонструють намиста перлин. Якщо ви носите перлинні сережки, зберіть волосся в хвіст або пучок, щоб підкреслити аксесуари.
  6. Носіть одяг темних кольорів. Вибирайте предмети одягу однотонних кольорів, особливо якщо носите білі перли. Яскраві кольори та насичені візерунки відволікають увагу від красивої простоти намиста перлів. Носити камінь із маленькою чорною сукнею — це класичний образ.

Залишити відповідь