Must-Have осінньої моди: 5 милих та повсякденних нарядів
2022-10-19
Топ 5 модних гумових чобіт, які поповнять ваш функціональний гардероб цієї зими
2022-10-25
Показати все

Що важливіше у сумці – функціональність чи стиль?

Ні для кого не секрет, що сумки є одним із найпопулярніших модних аксесуарів, і очікується, що лише цього року споживачі витратять на них понад 30 мільярдів доларів. Однак, як би ми не любили дизайнерські сумки, ми повинні мати можливість носити їх із комфортом протягом дня без болю та дискомфорту. Критичне питання тут полягає в тому, що робить сумку кращою? Це стиль, функціональність чи те, й інше?

Сумки: функціональна чи стильна річ?

Сумка стиль

Сумки – один із найпопулярніших аксесуарів у жінок. Але що робить сумку гарною?

  • По-перше, погляньмо на переваги наявності функціональної сумочки. Вона дає можливість зберігати все, що вам потрібно, від гаманця і телефону до закусок на ходу; вона також забезпечує достатньо місця для всього необхідного та полегшує пошук речей, коли вони організовані.
  • З іншого боку, люди вважають за краще, щоб їхні сумки були модними. Їм подобається демонструвати свою індивідуальність через те, як вони одягаються, зокрема носять із собою стильну сумку. Це може змусити їх почуватися чудово і допомогти з проблемами самооцінки.

Різні типи сумок

  • Торік дизайнерка Нікола Бентель представила сумку Barilla у формі коробки, яка швидко розійшлася.
  • Цієї осені на подіумах форми сумок були трохи авангарднішими: Hearst представив сумку у формі книги, а Puppets & Puppets — сумку у формі вази.
  • Нещодавно італійська компанія Coperni об’єдналася з бруклінською дизайнерською студією Heven для створення дивовижної скляної сумочки. Її носять Кайлі Дженнер, Кім Кардаш’ян та Доджа Кет.
  • Навпаки, JW Anderson випустила реалістичну сумочку у формі голуба. Користувачі якої коментують, як сильно вони хочуть отримати її.
  • Мало того, виявляється, що в якості сумки можна використовувати все що завгодно. Співачка Розалія використала байкерський шолом як сумочку перед випуском свого альбому Motomami на початку цього року.

Залишити відповідь