Стати своїм власним майстром-стилістом, скориставшись кількома надійними порадами.
Отримайте впевненість у своєму стилі з модними порадами щодо стилізації кожного образу у вашому гардеробі.
- Працюйте над своїм капсульним гардеробом. Переконайтеся, що у вас є надійні базові елементи гардеробу: культова маленька чорна сукня, пара джинсів, що ідеально сидять, класичний блейзер, прості футболки і сорочки на ґудзиках нейтральних квітів і невимушена шкіряна (або джинсова) куртка. Інвестування в капсульну колекцію базових речей – ключ до того, щоб виглядати ідеально.
- Переконайтеся, що ваш одяг ідеально підходить. Один із способів зробити будь-який предмет одягу чудовим — найняти гарного кравця. Зшитий на замовлення одяг не тільки виглядає вишукано, але й зручніший. Штани, які волочаться по землі, і сукні, які незграбно збиваються в купу, не змусять вас почуватися стильно. Якщо ваш капсульний гардероб добре вам підходить, ви можете почати експериментувати з речами більшого та меншого розміру так, щоб це виглядало модно, а не неохайно.
- Навчіться балансувати пропорції. Баланс пропорцій полягає в тому, щоб стилізувати ваше вбрання для створення загальної естетичної гармонії. Цього можна досягти, одягаючи одяг, який відповідає формі вашого тіла. Якщо ви хочете пограти з одягом негабаритних розмірів чи незвичайними формами. Зробіть це модним моментом, зберігши решту образу. Наприклад, спробуйте поєднувати вкорочений топ з широкими джинсами або топ з пишними плечима з прямими штанами.
- Знайдіть свій особистий стиль. Розробка фірмового стилю може зайняти роки, але ви можете почати зі створення мудборду. Пам’ятайте, що особистий стиль це експеримент. Ви ніколи не знаєте, які дивовижні погляди чекають на вас, поки ви не опинитеся в гримерці. Категорії «чоловічий одяг» та «жіночий одяг» не повинні диктувати вам, як робити покупки. Знайдіть час, щоб пограти з квітами та формами, щоб знайти те, що буде чудово виглядати на вашому унікальному тілі.
- Стати кращим покупцем. Вміння купувати саме те, що ви хочете, допоможе вам не забивати шафу речами, які ви ніколи не носите. Коли гардероб складається з речей, які ви любите, стиль одягу стане вашою другою натурою.
- Додати ремінь. Додавання ременя до вашого образу – один із найпростіших способів зробити будь-яке вбрання більш цільним. Це також чудовий спосіб збалансувати образ, який інакше міг би не спрацювати. Наприклад, довгий кашеміровий светр та пишна спідниця-міді.
- Грайте із кольором. Якщо ви боїтеся додати кольори у свій образ, почніть з одного яскравого предмета, а решту залиште нейтральними. Коли ви опануєте квіти, ви дізнаєтеся, які колірні комбінації найкраще підходять для вашого стилю. Погляньте на колірне коло для натхнення.
- Змішуйте візерунки та текстури. Часи, коли сумка поєднувалася із взуттям, минули. Зіткнення текстур і принтів робить сміливу модну заяву. Почніть з малого з нейтральних візерунків, таких як смужки, та стриманих текстур, таких як шкіра та трикотаж, додаючи блискітки та пейслі у невеликих кількостях (наприклад, шарф, краватка або клатч), поки не навчитеся тому, що підходить саме вам.