Аксессуары
5 порад з аксесуарів для вашого образу
2022-12-01
Кира Найтли
Форма тіла прямокутник: поради за стилем
2022-12-02
Показати все

4 поради щодо купівлі джинсів з деніму

Джинсы

Купити хороші джинси не складе труднощів. Чи шукаєте ви вузькі джинси з високою талією або м’які джинси з поясом зі спандексу, ідеальна пара джинсів чекає на вас десь там. Як тільки ви дізнаєтеся, на що звертати увагу при купівлі джинсів, вам буде легше знайти та купити найзручнішу посадку.

4 поради щодо купівлі джинсів

Джинси з деніму бувають різних форм. Є джинси з низькою, середньою та високою посадкою. Є звужені джинси, широкі джинси та вільні джинси-бойфренди. Існує багато різних розмірів і стилів джинсів для кожного типу будови. Пошук ідеального припасування може здатися приголомшливим. Якщо ви хочете дізнатися, як купити найкращі джинси для вашого типу фігури, ознайомтеся з кількома порадами:

  1. Зробіть це особисто. Якщо ви вже купували певну пару джинсів раніше, знаєте, для чого вони підходять, знаєте цю марку, знаєте розмір, і ваша вага не вагалася, ви можете замовити ці джинси онлайн. Однак, якщо ви вибираєте бренд вперше, пробуєте новий стиль, нову посадку або новий колір, перевірте це у реальному житті. Те, як сидить пара джинсів, впливає на те, як ви ставитеся до свого зовнішнього вигляду. Все інше може бути трохи більшим або може бути навмисним. Наприклад, якщо рукави трохи завеликі у сукні або талія злегка завелика у блейзера, ви можете видати це за зовнішній вигляд. Однак якщо джинси просто не підходять, ви почуватиметеся некомфортно весь день. Є так багато речей, які вплинуть на те, як ви почуваєтеся в джинсах. Вам краще перевірити їх особисто.
  2. Будьте простіше. Джинсові брюки – важливий компонент вашого капсульного гардеробу капсульного гардеробу. Визначтеся з відтінками та розмірами джинсів, які вам подобаються. Приміряйте кілька варіантів для фігури. Невисока і пишна людина інакше вписуватиметься у певний бренд, ніж хтось вищий з довшими ногами. Скоротіть свої варіанти до кількох джинсів. Які, як ви знаєте, вам будуть подобатися протягом багатьох років. Наприклад, чогось більш прямого або звуженого до низу. Як правило, дотримуйтесь чогось не надто дикого – нічого з розривами, нічого сліпучого. Нехай це буде просто. Модні джинси з дірками або прикрасами, що кричать, не підійдуть для довготривалого стилю. Виберіть кілька простих типів, чорний, синій або білий. Який би колір ви не вибрали, купіть пару.
  3. Ставтеся до джинсової тканини як до нейтральної. Купуючи джинси, пам’ятайте, що чорні чи темно-сині моделі ніколи не вийдуть із моди. Незалежно від того, чи виберете стрейч або моделі облягаючого крою, джинси завжди будуть актуальні. З ними ви можете носити футболку чи топ будь-якого кольору.
  4. Будьте розумними. Звички до джинсів можуть часто змінюватись. Тому витрачати шалені гроші на джинси, як правило, немає необхідності. Іноді ви можете віддати перевагу трохи більш вільні або мішкуваті джинси. Або ви захочете перейти на звужені або скінни. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно викласти $500 за пару джинсів, ви можете, але це не обов’язково.

Залишити відповідь