10 повністю водонепроникних плащів, в яких ви будете сухими навіть у найсильнішу зливу
2022-10-19
Топ-5 кольорів, які домінуватимуть у вуличному стилі цієї осені
2022-10-19
Показати все

Кашемірова лінія Сет Харі та Бреда Пітта – результат мрії

Хто б не хотів бути закутаним у найм’якший одяг, особливо якщо він підібраний нашими улюбленими знаменитостями? Нова лінія Cashmere від акторів Бреда Пітта та Сет Харі якраз із тих, у які можна закохатися миттєво.

Кашемірова лінія Сета Харі

Компанія Бреда Пітта та Сет Харі

Кашемірова сорочка
Кашемірова сорочка

Незважаючи на те, що Пітт зараз подорожує світом для просування свого фільму «Швидкісний поїзд», він одночасно працює над секретним проектом, своєю власною лінією одягу — God’s True Cashmere. Він займався цією лінією разом з одним зі своїх близьких друзів, дизайнером ювелірних прикрас та гуру холізму Сет Харі. Їхня колекція завершена і буде доступна в Selfridges. Говорячи про цей секретний проект, Пітт заявив, що дуже пишається результатом.

  • Лінія пропонує розкішні вироби із кашеміру італійського виробництва.
  • Він включає сорочки на ґудзиках різних кольорів з картатим малюнком і спортивні костюми.
  • Бренд приділяє особливу увагу забезпеченню не лише високої якості, а й комфорту.
  • Пітт також розповів про його універсальність, заявивши, що він ідеально підходить як для подорожей, так холодної неділі.

Історія походження

Сорочка від Бреда Піта

Цей бренд має одну з наймиліших і химерних історій походження. Все сталося через сон, який наснився Сату. У її сні Пітт говорив про те, що хоче більше м’якого, схожого на пух одягу у своєму гардеробі, особливо зеленого кольору. Дивно, але коли вона розповіла про це акторові, він це підтвердив! За словами Пітта, зовсім недавно він дійсно сказав комусь, що хоче більше зеленого кашеміру та м’якості у своєму житті. Для дуету це був знак і вони вирішили стати діловими партнерами. Те, що починалося як мрія, тепер перебуває на шляху стати відомим брендом.

Бачення

І Пітт, і Харі з самого початку мали дуже чітке уявлення про те, що вони хотіли, щоб їхній бренд представляв: якість та комфорт. Щоб переконатися, що вони досягають своєї мети, вони самі проробили важку роботу. В интервью Хари рассказала о том, как они собирают все нити и узоры вместе, независимо от того, сколько времени или энергии это требует. Харі вважає, що їхня лінія ідеальна для тих, хто хоче чогось теплого та затишного. Згодом дует планує розширити свій асортимент, але поспішати нікуди. Коли його запитали, Харі сказав, що якось вони можуть розширитися до ковдр, шапок і шкарпеток, виготовлених з переробленого кашеміру.

Залишити відповідь