Які джинси підійдуть для жінок із формою тіла типу прямокутник
2013-03-14
Типи жіночого силуету ( статура ). Як зліпити жіночу фігуру?
2021-07-15
Показати все

Крихітний купальник, який вразив світ: історія бікіні

Це здається дещо дивним, але сексуальний купальник бікіні, став іконою стилю в США та інших країнах, лише 60 з гаком років. Звичайно, у наряду, який повністю захопив пляжі та басейни, ставши укоріненою частиною культури, давніша історія, ніж шість десятиліть.

Цікаво, що залежно від того, як визначати термін “бікіні”, можна виявити, що історія бікіні налічує тисячі років. Хоча назва з’явилася тільки в 1946 році, популярний аксесуар з двох частин купальника, який втілює це ім’я, насправді існував приблизно з 1600 р. до н.е.

Далее следует увлекательная история бикини, от его древнего происхождения к своему современному, беззастенчивому стилю.

Стародавні бікіні

Історія бікіні починається ще на початку цивілізації.

  • На основі даних з римської мозаїки та фресок, історики довго вважали, що схожий варіант одягу був популярним нарядом для басейну у древніх римських жінок. У той час, коли моральні та культурні норми були набагато слабшими, ніж сьогодні. І отже купальники були правильним вбранням.
  • Однак деякі історики припускаю, що бікіні міг існувати задовго до Стародавнього Риму. Це підтверджується виявленням мінойського настінного живопису приблизно 1600 р. до н.е.. На ній показано вбрання вражаюче схоже на сучасні моделі. У картинах жінки, залучені в гімнастичні вправи, носять костюми, які легко можуть бути прийняті за моделі двадцятого століття. Це виконання купальника, якому понад 3600 років. Це свідчить про його величезну стійкість у світі популярної моди.
Стародавній купальник. Історія
Стародавній купальник. Історія

Сучасна історія: “Найменший у світі купальний костюм”

Археологічні свідчення вказують на можливе існування бікіні задовго до ХХ ст. Однак документована історія сучасного бікіні починається наступного літа після закінчення Другої світової війни.

Сучасна історія. Бікіні на пляжі
  • Франція одужувала від наслідків війни на своїй рідній землі. Жак Хейм, модельєр найпопулярнішого пляжного курорту Канни, став старанно працювати над своїм останнім винаходом. Це що складається з двох частин купальник дуже показової природи. Хейм дебютував зі своїм витвором у місцевому магазині на пляжі на початку літа 1946 року. Він назвав купальник “Atome” на честь нещодавно відкритого атома, найдрібніша частка матерії. Потім він відправив свій виріб на кілька пляжів Канн, оголосивши, що Atome, “найменший купальний костюм у світі”, доступний для покупки.
  • Хейм, можливо, став би, не більше ніж просто виноскою в історії бікіні, якби не своєчасний винахід та чудові навички французького інженера-механіка та дизайнера купальників, Луї Реара. Через три тижні після Хейма він оприлюднив свій витвір. Реар створив напрочуд схожий купальник і поширив його для продажу вздовж узбережжя Французької Рів’єри. Його купальник також складався всього з двох убогих шматків тканини, які показали жіночу попку та пупок вперше в сучасну епоху. Реар назвав свій купальник “бікіні”, приймаючи свою назву від Бікіні Ріф, одного з ряду островів, розташованих у південній частині Тихого океану, де тестувалася нова атомна бомба. Історики припускають, що Реар назвав купальник “бікіні”, тому що вважав, що його поява викличе реакцію серед людей, подібно до тієї, яку викликало падіння атомної бомби на Японію роком раніше. Було це його справжня причина чи ні, назва прижилася. Реар увійшов до історії як винахідник популярного купальника.
Маленький бікіні

Поза законом

Варіант Реара з’явився на ринку США у 1947 році. Усього через рік після свого дебюту у Франції. У той час, як споживачі цікаво вивчали, скандально невелика кількість тканини, з якої складається бікіні, початкові продажі купальників були невеликими. Багато американців були шоковані його обмеженістю. Купальник навіть був оголошений поза законом як форма громадського одягу у багатьох містах США. Минуло майже 20 років, до зорі сексуальної та моральної революції наприкінці 1960-х. І лише тоді американські жінки справді прийняли революційний одяг.

Варіант бікіні

На більшості пляжів та басейнів, бікіні на сьогоднішній день є найпопулярнішим стилем купальника. Звісно, купальник пережив кілька еволюцій стилю під час свого існування. Починаючи від обурливих топлес монокіні 1960-х до скромніших танкіні останніх років. Однак його позачасовий стиль робить його неймовірно популярним. Ось така коротко історія бікіні – крихітного купальника, який вразив світ.

Залишити відповідь